فروش جو دوسر
سه شنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۸
خانه / جو دوسر / پخش جو دوسر پرک و پوست کنده

پخش جو دوسر پرک و پوست کنده

پخش جو دوسر پرک و پوست کنده به نمایندگی های سراسر کشور سبب از بین بردن دلالان این محصول شده است. در هر محصولی امکان وارد شدن برخی افراد سودجو شده که اگر شرکت اصلی نتواند کنترل کند بازار از دستش خارج می شود. لذا برای تنظیم قیمت جو دوسر پرک و پوست کنده خرید از نمایندگی های ان توصیه می شود.

تفاوت جو دوسر پرک با پوست کنده

جو دوسر دارای یک پوسته هست که قابل خوردن نیست اگر پوسته روی آن کنده شود به آن جو دوسر پوست کنده می گویند.
اما فرقش با پرک شده چیست؟

جو دو سر پرک شده بعد از اینکه پوستش جدا شد در ابتداری کار بخارپز شده و سپس بعد از آن از دستگاه مخصوص که نوعی غلطک بوده جدا می شود و به شکل صاف در می آید.

این بود تفاوت این دو محصول با یکدیگر که سوال بسیاری از مشتریان است.

پخش جو دوسر پرک

جو دو سر به علت خواصی که دارد طرفداران زیادی را به خود جلب کرده و همین موضوع باعث شده تا عده زیادی از بازارگانان و تجار در این زمینه سرمایه گذاری کنند.

حاشیه سود مناسب این محصول نیز از دیگر دلایل تمایل بازارگانان به سرمایه گذاری در محصولی مانند جو دو سر پرک است.

فروش جو دوسر چه از نوع پرک شده و چه نوع پوست کنده شده در بسیاری از مراکز انجام می شود اما باید به دنبال مرجع بود تا محصول مناسب را پیدا کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خریدار جو دوسر | بازار فروش عمده انواع جو

جو يكي از غلاتي كه از خارج از كشور به ايران اماده است و. ر زمان هاي قديم فقط نوع وارداتي ان بود انا الان به ان مرحله رسيده ايم كه خود مان و كشاورزان ايراني اين دانه معجزه اسا را توليد مي كنند و از ان بهره مي برند . جو دوسر و جو از دو نوع مختلف هستن و اين جور كه در كتاب هاي پزشكي امده است و ان چنان كه پزشكان جو دو سر را بر خواص بي نظيرش تاكيددارند به اين شكل جو معمولي را تبليغ نمي كنند البته اين تبليغ ها دروغين نيست و بر روي بيماران مختلف به اثبات رسيده است . خریدار جو دوسر به خواص ان پي برده است و اصلا ديگر نيازي به تبليغ ان دارد و خود فرد مي داند كه اين جو چه خواص بي نظري را مي تواند روي بدن فرد ايجادنمايد و بعد چند ماه به معجزه اسا بودن اين دانه پي مي برد . 

پاسخی بگذارید