فروش جو دوسر
شنبه , خرداد ۱۷ ۱۳۹۹
خانه / جو دوسر / جو دوسر پرک / واردات جو دوسر پرک صبحانه برای لاغری

واردات جو دوسر پرک صبحانه برای لاغری

جو دوسر پرک صبحانه، چرا برای لاغری مناسب است؟ آیا می دانید که واردات جو دوسر پرک صبحانه آماده و فوری از چه کشور هایی به ایران انجام می شود؟

جو دوسر پرک صبحانه، از نظر مواد مغذی همچون پروتئین و ویتامین غنی است و باید گفت که میزان فیبر آن بسیار بالا می باشد. همین فیبر موجود در جو دوسر پرک صبحانه سبب شده تا فرد سریعتر احساس سیری کرده و به همین منظور، مناسب برای لاغری است.
واردات جو دوسر پرک صبحانه برای لاغری، از کشور های اروپایی، روسیه و … انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جو دوسر پرک یولاف | خواص بی نظیر جو دوسر

یکی از محصولات مهم گیاهی جو دوسر پرک یولاف می باشد. خواص بی نظیر جو پرک یولاف باعث جذب فروشندگان به سمت خرید و فروش این محصول شده است. خواص گوارشی، هورمونی ، پوستی ، اسکلتی و دارا بودن ویتامین ها، فیبر و خواص کلیوی... تنها بخشی از فواید این محصول می باشد. در گذشته از این گیاه خوراکی استفاده نمی شده و تنها برای دام  از آن استفاده می کردند. قیمت یولاف با توجه به ابعاد و اندازه های موجود در بازار متفاوت می باشد. غله یولاف معمولا به صورت فله ای در اختیار خریداران، نمایندگی ها و مراکز فروش قرار می گیرد. در مقابل جو دوسر یک نوع یولاف به نام یولاف وحشی وجود دارد که نوعی آفت برای محصولات کشاورزی محسوب می گردد.خواص جو وحشی همچون: تقویت کنندگیدرمان اضطرابمشکلات جنسیبافت های پیوندیضعف عضلات مثانهبیماریهای کلیوی در خود به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نمایندگی کینوا مدیاف