مجموعه مدیاف شما را به خرید بهترین محصولات جو کینوا و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش فله جو دوسر پوست کنده

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت جو دوسر در هر کیلوجو دوسر را از کجا بخریمجو دوسر فله ایخریداران جو دوسر در کشورمزیت های استفاده از جو دوسرعوامل موثر در قیمت گذاری جو دوسرصادرات جو دوسربارزگانی فروش جو دوسرحراجی جو دوسرلیست شرکت های پخش کننده جو دوسر در کشورفروش عمده جو دوسر در ایرانفواید استفاده از جو دوسرتفاوت های انواع جو دوسر در چیست؟خرید و فروش جو دوسر در کشوربازار بزرگ فروش جو دوسر در تهران

فروش فله ای جو دوسر از سوی فروشگاه های مختلفی صورت می گیرد که در شهرهای گوناگونی فعالیت می نمایند. قیمت جو دوسر پوست کنده به صورت فله بسته به کشور تولید کننده آن و حجم سفارش از کیلویی ۶۰۰۰ تومان تا ۱۴۰۰۰ تومان متغیر است. از آنجا که فرآیند پوست گیری جو دوسر دشوار است، ارزش افزوده آن بیشتر از جو معمولی میباشد. اما جو دو سر را از کجا تهیه کنیم؟ 

قیمت فروش فله جو دوسر پوست کنده

قیمت جو دوسر در هر کیلو

قیمت جو دوسر در هر کیلوبرای دریافت اطلاعات قیمت انواع جو دوسر باید ببینید چه رقمی از این محصول را برای چه مصرفی میخواهید.
به عنوان مثال موارد زیر از بازارهای مصرف جو دوسر هستند:

جو دوسر با پوستمصرف دمنوش یا آرد آنخوراک دام و طیور

جو دوسر پوست کندهمصارف انسانیمصارف دامی(غذای قناری)

جو دوسر پرکمصرف خانگیتولید نان و شیرینی

موارد بالا قسمتی از بازار هدف انواع جو دوسر است که هر کدام محصول متناسب با خود را میطلبد.
قیمت جو دوسر با پوست از کیلویی ۲۰۰۰ تومان تا ۴۰۰۰ تومان متغیر است.
جو دوسر پوست کنده از کیلویی ۶۰۰۰ تومان تا ۱۴۰۰۰ تومان میتواند قیمت داشته باشد.
جو دوسر پرک از کیلویی ۸۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ تومان قابل قیمت گذاری است.
برای دریافت مشاوره جهت خرید جو دوسر متناسب با نیاز خود با شماره های موجود در سایت میتوانید ارتباط بگیرید.

جو دوسر را از کجا بخریم

جو دوسر را از کجا بخریمبرای خرید جو دوسر در شهر خود باید آدرس فروشگاه مورد نظر را با تماس پیدا کنید.
اما جهت راحتی کار میتوانید جو دوسر را از فروشگاه اینترنتی جو دوسر خریداری کنید.

محل فروش جو دوسر در کرج

 • مهرشهر، بلوار شهرداری، نبش خیابان ۲۰۹
 • خیابان آبان، فروشگاه حکیمی

جو دوسر فله ای

جو دوسر پرک فله ای در کیسه های ۱۰ کیلویی و ۱۵ کیلویی برای فروش عمده موجود است.
همچنین جو دوسر با پوست فله ایرانی و خارجی برای مصارف انسانی و دامی با کیفیت های متفاوت در بازار به فروش میرسد.
در هنگام خرید جو دوسر فله به آیتم های کیفی و وجه تمایز با جو معمولی توجه کافی بفرمایید.

خریداران جو دوسر در کشور

خریداران جو دوسر در کشورخریداران جو دوسر در کشور راه های متفاوتی را می توانند برای تهیه این نوع از غله در پیش بگیرند. اگر از خود می پرسید که جو دوسر پرک را از کجا تهیه کنیم؟ ما در این جا برای تان خواهیم گفت که چگونه و به چه طریقی آن را به دست آورید. جو دوسر که به آن یولاف هم می گویند، در مناطق مختلف کشورمان تولید می شود. 

این گونه از محصول به سبب این که خواص زیادی دارد، از فروش خوبی برخوردار است و بسیار از آن روزانه به مقدار معینی استفاده می کنند. سود سرشار از به کار گیری از یولاف باعث گردیده تا بسیاری از ورزشکاران هم از آن استفاده کنند. خرید جو دو سر پرک به صورت عمده و جزئی انجام می شود که مراجع هر کدام فرق می کنند. 

در نخست نیز باید اشاره کرد که تفاوت جو دوسر پرک با جو پرک در این نوعیت آنان می باشد. هر دو این ها از لحاظ شکل ظاهری و نوع فرآوری متفاوت از یک دیگری می باشند. اما گر می خواهید به درستی تفاوت جو پرک با جو دوسر پرک را بدانید، بهتر است که از فروشندگان آن در این زمینه معلومات بگیرید. 

اما برای خرید، مشتری می تواند به فروشگاه های حضوری و غیر حضوری مراجعه کند. زمینه خرید هر گونه از جو دو سر به هر مقدار و میزانی مقدور می باشد. 

مزیت های استفاده از جو دوسر

مزیت های استفاده از جو دوسرمزیت های استفاده از جو دوسر زیاد است. این گونه از محصول را در ساعات مختلفی از روز می شود میل نمود؛ ولی توصیه می گردد که از جو دوسر پرک صبحانه استفاده کنید. این گونه می توانید انرژی لازم را برای یک روز کاری، دریافت کنید و تمام روز را به نیروی بیشتری به کار خود دنباله دهید. میزان کالری در جو دوسر بالا است و باعث انرژی زیاد می شود.

در کنار این، برای ورزشکاران به ویژه بدنسازان هم استفاده از جو دوسر توصیه می شود. بیشتر آن ها به صورت سوپ آن را میل می کنند که سبب می گردد تا عضلاتی قوی تر داشته باشند. در رشته های بدن سازی، جو دوسر کاربرد زیادی دارد. از جانب دیگر به نوع استفاده از این غله هم بستگی دارد که چه فایده ای می تواند برساند. 

بهرحال جو دوسر برای لاغری نیز مفید است و در کنار آن خواص جو پرک برای کودکان هم بی شمار می باشد. در این باره باید گفت که حتماً باید به پیمانه مورد نیاز جو دوسر را به خورد کودکان تان بدهید. این گونه می توانید مزیت های آن را به کودک انتقال دهید. 

جو دوسر سرشار از مواد معدنی سالم و مقوی می باشد و به همین دلیل است که بسیاری برای استفاده از آن پافشاری می کنند. 

عوامل موثر در قیمت گذاری جو دوسر

عوامل موثر در قیمت گذاری جو دوسرجو دوسر نیز مانند سایر محصولات کشاورزی دیگر، دارای قیمت های متفاوتی می باشد. به این معنی که این نوع از محصول را هم درجه بندی می کنند و بر این اساس است که آن را قیمت گذاری نیز می نمایند. قیمت های جو دوسر در بازار متفاوت اعلام می گردد که می تواند عوامل گوناگون زیادی داشته باشد. 

در زمینه این که چه عواملی در قیمت گذاری جو دوسر موثر می باشند، می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 1. تولید شده در داخل و یا خارج کشور 
 2. کیفیت جو دوسر 
 3. خالص بودن این محصول یعنی عاری از هر گونه خس و خاشاک 
 4. وزن 
 5. نوع خرید 
 6. و سایر موارد دیگر 

صادرات جو دوسر

صادرات جو دوسرصادرات جو دوسر به کشورهای مختلفی انجام می شود. در ایران این محصول به شکل وسیعی از جانب کشاورزان کشت می گردد که هر کدام آنان صادر کننده جو دوسر هم به شمار می روند. در کنار کشاورزان که عرضه کننده این محصول به بازار داخلی می باشند، گروه های بازرگانی زیادی هم در این زمینه فعالیت می کنند. 

این گروه ها جو دوسر را از کشاورزان به شکل زیادی خریداری می نمایند و سپس آن را پس از فراوری آماده صادرات به کشورهای گوناگونی می کنند. این نوع از محصول سرشار از فایده است و برای همین است که مشتریان زیادی در آن سوی مرزها دارد. اغلب تاجران، این محصول را به کشورهای همسایه صادر می نمایند. 

صادرات جو دوسر در بهترین کیفیت آن انجام می شود. وقتی پای صادرات محصولی به میان می آید، نخستین مسئله ای که بسیار ارزش مند است؛ این می باشد که کالا از چه کیفیتی برخوردار می باشد. پس جو دوسر هم باید دارای کیفیت لازم باشد که برای صادرات آماده گردد. اگر به کیفیت توجه نشود، محصول ممکن است فروش خوبی نداشته باشد. 

به هر حال در شرایط کنونی هر کالای غیر نفتی ای که به خارج صادر می گردد، می تواند سود هنگفتی برای فروشنده و همچنین کشور داشته باشد. 

بارزگانی فروش جو دوسر

بارزگانی فروش جو دوسربازرگانی فروش جو دوسر به دلیل استفاده زیاد از این نوع محصول، رونق خوبی به خود گرفته است. فروش این محصول به اشکال گوناگونی صورت می گیرد و در همین حال شرکت های مختلفی هستند که آن را تولید می نمایند و روانه بازار می نمایند. این چرخه تولید و تقاضا، نشان دهنده بازار گرم جو دوسر در ایران می باشد. 

جو دوسر به اشکال مختلفی در بازار به فروش می رسد. برای نمونه می توان به آرد جو دوسر، دمنوش و حتی بلغور آن اشاره کرد. این تنوع سبب گردیده تا مشتریان روز به روز بیشتر شوند و چرخه تولید و تندتر بچرخانند. این نوع از غله که از خانواده گندمیان می باشد، خواص زیادی دارند و می شود آن را به اشکالی مختلفی میل نمود. 

در هر صورت، برخی نیز همان گونه که توضیح داده شد، به کشورهای گوناگونی صادر می کنند که باز هم می شود مهر تأییدی بر پر رونق بودن بازار خرید و فروش جو دوسر گذاشت. اگر سری به مراکز فروش جو دوسر بزنید، متوجه این امر خواهید شد که تا چه اندازه تجارت این غله پر سود می باشد. 

خرید جو دوسر در مشهد از فروشگاه های مختلفی امکان پذیر است و همچنین فروش جو دوسر در کرج هم از جانب مراکز مختلفی انجام می شود. 

حراجی جو دوسر

حراجی جو دوسرحراجی جو دوسر را هر از چند گاهی تولیدکنندگان آن به راه می اندازند. به این گونه که می شود برای خرید با کیفیت ترین گونه محصول به نمایندگی شرکت های تولید کننده مراجعه نمود و از آنان خریدی ارزان قیمت را انجام داد. این شرکت ها با فروش به این طریق می توانند نظر مشتریان بیشتری را جلب کنند و از جانبی انبارهای شان خالی نمایند. 

اما اگر می خواهید بدانید که جو دوسر را از کجا تهیه کنیم؟ باید بگویم که حراجی ها بهترین مکان برای این کار می باشند. از آن ها می شود به آسانی خریدی ارزان را تجربه نمود. البته اگر به صورت عمده جوهای دوسر به حراج گذاشته شده را خریداری نمایید، می توانید تخفیف بیشتری را از فروشنده بگیرید. 

از فروشگاه های مختلف آنلاین نیز می شود خرید با تخفیف جو دوسر را انجام داد. از این فروشگاه ها ضمن تهیه قیمت بذر جو دوسر، خرید ارزان قیمت محصول هم مقدور می باشد. بیشتر این فروشگاه ها تخفیف های ویژه ای برای دانه کامل جو دوسر در نظر می گیرند. از این طریق حتی می توانید به پاسخ، سوال این که جو پرک چیست، دست یابید. 

لیست شرکت های پخش کننده جو دوسر در کشور

لیست شرکت های پخش کننده جو دوسر در کشورلیست شرکت های پخش کننده جو دوسر در کشور را بهتر است که از طریق اینترنت به دست آورید. اتحادیه این صنف از خود وبسایت رسمی ای دارد که با مراجعه به آن خواهید توانست که همه شرکت های تولیدی و پخش کننده جو دوسر را پیدا کنید. در این فهرست شماره تلفن ها و نشانی های شرکت ها ثبت شده است. 

در ضمن از این طریق می توانید که به برخی از وبسایت های شرکت های تولیدی نیز دسترسی پیدا کنید. با بازدید از سایت های مختلف به آسانی قادر خواهید بود که از نحوه کار و این که چه قیمت هایی برای جو دوسر اعلام شده را به دست آورید. 

خرید جو دوسر پرک هم از این طریق امکان پذیر می باشد. با همه این ها اگر نیاز دارید که فهرست کاملی از این شرکت ها را به دست آورید، می شود که شماره تلفن اتحادیه را پیدا کنید و از این راه هم به لیست مورد نظر خود دست پیدا نمایید. خلاصه این که راه های زیادی در این زمینه وجود دارد که می توانید تک تک آن ها را امتحان کنید. 

فروش عمده جو دوسر در ایران

فروش عمده جو دوسر در ایرانفروش عمده جو دوسر در ایران را کشاورزان انجام می دهند. همان گونه که می دانید، کشت جو دوسر در ایران صورت می گیرد و این کشاورزان هستند که این محصول را پس از برداشت به صورت کلی روانه بازار می کنند و یا این که از پیش به شرکت های مختلفی به فروش می رسانند. 

در این میان، فروشندگان جزئی جو پرک و همچنین شرکت هایی که در کار فراوری این گونه از محصول هستند، خریداران ثابت کشاورزان عمده فروش به شمار می روند. از جانب دیگر خود شرکت های فراوری این محصول هم به نحوی، فروشنده کلی این محصول به شمار می روند؛ البته از نوع بسته بندی و بهداشتی آن. 

اما اگر همچنان به سوال جو دوسر از کجا بخرم فکر می کنید، بهتر است که بدانید نوع عمده آن را نمایندگی های شرکت های فراوری هم عرضه می کنند. با مراجعه به این نمایندگی ها می توانید بهترین و با کیفیت ترین نوع جو دوسر را به صورت کلی تهیه کنید. 

فواید استفاده از جو دوسر

فواید استفاده از جو دوسرفواید استفاده از جو دوسر، شامل موارد گوناگونی می باشد که قبلاً هم به برخی از آنان در بالا اشاره گردید. در این جا می شود به برخی از مسائل دیگری هم پرداخت. همان طور که گفته شد، فایده این نوع از محصول به این بستگی دارد که چگونه آن را مورد استفاده قرار دهید. این موضوع ارزش زیادی برای کسب خواص آن می باشد. 

در کنار این برای افرادی که از بیماری هایی مانند: 

 • التهاب 
 • درد کلیه 
 • درد کمر و پا 
 • چاقی 
 • و غیره 

رنج می برند، توصیه می گردد که از این نوع غله استفاده کنند. جو دوسر ویتامین ها و مواد معدنی زیادی دارد که به شمار کمک می نماید تا روند بهبودی خود را هر چه زودتر در پیش بگیرید. 

تفاوت های انواع جو دوسر در چیست؟

تفاوت های انواع جو دوسر در چیست؟تفاوت های انواع جو دوسر در نوع تولید آن می باشد. کاشت جو دوسر در ایران و از سوی کشاورزان در نقاط مختلفی صورت می گیرد. این مسئله خود حاکی از این است که زمین، خاک، آب و شرایط آب و هوایی متفاوت است. پس همین موضوعات نشان دهنده این است که جو های دو سر تولید شده در سراسر کشورمان، دارای تفاوت هایی با یک دیگر اند. 

در کنار این مسئله آن ها از لحاظ ظاهری و اندازه هم از هم دیگر فرق می کنند. از این نوع محصول برای تغذیه انسان ها و حیوانات استفاده می شود که نوع غذای حیوانی آن هم تفاوت زیادی با گونه دیگر آن دارد. 

در هر صورت می شود به راحتی تفاوت های این جو را با مشاهده و بررسی، آشکارا دید. ولی تفاوت جو پرك با جو دوسر پرك هم وجود دارد که به مسائل مختلفی مربوط می باشد. 

خرید و فروش جو دوسر در کشور

خرید و فروش جو دوسر در کشورخرید و فروش جو دوسر در کشورمان از طرق گوناگونی انجام می شود. 

همچنین این نوع از محصول به گونه کلی و جزئی خرید و فروش می شود که مراجع خاص خود را دارند. اما برای افراد عادی، فروشگاه های گوناگونی وجود دارند که می توانند به آنان مراجعه کرد و مرغوب ترین نوع جو دوسر را تهیه کنند. 

این نوع از محصول در بازار، به صورت فله ای و بسته بندی عرضه می گردد. همین مسئله باعث می گردد تا مشتریان به آسانی بتوانند آن گونه از محصولی را که مد نظر دارند، خریداری کنند. 

مراکز مختلفی در هر شهری وجود دارد که در آن روزانه جو دوسر به اقسام متنوعی خرید و فروش می گردد. 

بازار بزرگ فروش جو دوسر در تهران

بازار بزرگ فروش جو دوسر در تهراناز بازار بزرگ فروش جو دوسر در تهران، می شود با کیفیت ترین نوع این غله را تهیه کرد. 

در پایتخت کشور، بازارهای متعددی هستند که در آن غلات به اشکال مختلفی عرضه می گردند. پس هر خریدارای می تواند به چنین بازارهایی سر بزند و اقدام به تهیه جو دوسر نماید. از طرفی، جو دوسر را امروزه از طریق اینترنت هم به فروش می رسانند. 

سایت های گوناگونی وجود دارند که از سوی شرکت های مختلفی راه اندازه شده اند و در آن جو دوسر ایرانی و خارجی را می شود پیدا کرد. 

ساکنان تهران می توانند با مراجعه به این بازار بزرگ آنلاین، اقدام به خرید هر میزان جو دوسری که نیاز دارند، بنمایند. 

جو دوسر پرک اصل آلمان

فروش جو دوسر پرک
مهدی افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مدیاف شما را به خرید بهترین محصولات جو کینوا و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید