فروش جو دوسر
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / جو علوفه ای / قیمت بازاری خرید انواع جو علوفه ای

قیمت بازاری خرید انواع جو علوفه ای

انواعی جو علوفه ای در بازار با چه قیمتی خریداری می شود؟ و از آنجایی که از جو بیشتر به عنوان علوفه دام استفاده می شود برای امنیت غذایی دام چه تدابیری اندیشیده شده است؟
انواع مختلفی از جو به عنوان خوراک دام وجو دارد که می توان آنها را با روشی ساده و از طریق سایت ها یا فروشگاههای اینترنتی معتبر فروش خوراک دام و طیور با قیمت مناسب خریداری و تهیه نمود. جو دیگر انواع علوفه دام به دلیل برخورداری از قیمت های پائین و مناسب از طرف مراکز پرورش دام و طیور مورد توجه بسیار قرار دارند.

نحوه قیمت گذاری جو دامی

بر اساس فرآیندی که در طی تولید انواع خوراک دام که از انواع غلاتی مانند جو ساخته می شوند با قیمت های متفاوتی در بازار به دست مصرف کنندگان این محصول می رسد. به طور نمونه کنسانتره جو دامی به لحاظ قیمت از دیگر انواع خوراک دام مانند کنجاله و تفاله و دیگر موارد بالاتر خواهد بود. زیرا تکنولوژی و زمان مورد نیاز برای تولید کنسانتره جو دامی برای تولید دیگر فرآورده ها مانند انواع علوفه دام هزینه بیشتری را نیاز دارد و بنابراین تغییرات و نوساناتی در قیمت فروش این فرآورده در بازار بوجود می آید.

برای دسترسی آسانتر به این محصول و بدون نیاز به واسطه و مستقیما از تولید کننده می توان این محصول را از طریق سایت هایی که برای فروش آن وجود دارد تهیه و خریداری نمود و به عنوان یک غذای کامل و با کیفیت برای دام و در جهت افزایش بهره وری در پرورش دام و طیور از آن بهره جست.
از آنجایی که امنیت غذایی از مهمترین عوامل در تامین امنیت اقتصادی و سیاسی کشور می باشد در نتیجه زمینه سازی هایی برای افزایش تولید و کشت جو دامی به منظور تامین علوفه دام فراهم شده که مورد حمایت جهاد کشاورزی نیز می باشد و با شروع فصل کشت جو علوفه ای حدود 700 هکتار زمین کشاورزی در قائم شهر به کشت این محصول در نظر گرفته شده و پیش بینی ها حاکی از این است که حدود 17500 تن از سطح زیر کشت برداشت محصول داشته باشیم.

منبع: بازار غلات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جو علوفه ای

نمایندگی فروش جو علوفه ای

آیا قصد خرید انواع جو علوفه ای درجه یک را از نمایندگی فروش این محصولات …

دیدگاهتان را بنویسید

نمایندگی کینوا مدیاف