مجموعه مدیاف شما را به خرید بهترین محصولات جو کینوا و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش عمده یولاف ایران | بازرگانی فروش این محصول

آنچه در این مقاله می خوانید...

بازرگانی فروش یولافخرید عمده یولاف در ایرانیولاف چیست؟صادرات یولافتهیه یولاف در اندازه های مختلفکارخانجات فرآوری یولاف در کشورفواید استفاده از یولافراهنمای خرید یولاف با کیفیت بالافروشندگان یولاف در کشورطریقه استفاده از یولافخرید و فروش یولاف در ایرانلیست قیمت فروش یولاف در کشور

فروش عمده یولاف ایران از طریق عمده فروشان خشکباری همچون یولاف یا جو دو سر صورت می گیرد. یولاف که نام دیگر آن جو دوسر می باشد، گیاهی از تیره گندمیان است که بومی ناحیه اروپا می باشد. یولاف از غلاتی است که تک لپه ای است و دانه های آن حالت نشاسته ای دارد. آب و هوای سرد و مرطوب از جمله خصوصیات مناسب آب و هوایی برای رشد این غله می باشد. یکی از مهمترین خصوصیات این غله مقاومت زیاد آن در برابر شرایط محیطی است. قابلیت رشد یولاف در بیشتر نقاط کشور زمینه کاشت آن را افزایش داده است. به همین سبب بسیاری از کشاورزان هر ساله بخشی از زمین های زراعی خود را به کشت این محصول اختصاص می دهند. بهترین زمان کاشت جو دوسر زمانی است که توسط کارشناسان این رشته به کشاورزان توصیه می شود.

فروش عمده یولاف ایران | بازرگانی فروش این محصول

بازرگانی فروش یولاف

بازرگانی فروش یولافیولاف گیاهی یک ساله است که برگ های هموار دارد. شرایط رشد نه چندان سخت این گیاه زمینه کاشت و برداشت آن را در نقاط مختلف جهان فراهم نموده است. 
کشور هایی همچون شوروی، استرالیا، جمهوری چک، استرالیا و سوئد از مراکز تولید کننده و کشت دهنده یولاف می باشند.

شرکت های بازرگانی واحد های تجاری هستند که به خرید و فروش و معامله این محصول زراعی به اشکال مختلف و به کشور های متقاضی آن می نمایند. مقدار سفارش و واردات یا صادرات هر کشور متفاوت است. مثلا برخی از کشور های وارد کننده نیاز کمتری به این نوع از غلات دارند و به همین دلیل واحد ها یا شرکت های وارد کننده کمتری در این کار مشارکت دارند. 

خرید عمده یولاف در ایران

خرید عمده یولاف در ایرانایران نیز به دلیل برخورداری از شرایط مناسب آب و هوایی برای کشت یولاف از کشور هایی است که به تولید این محصول می پردازد. فروش یولاف از کشاورزان به صورت عمده انجام می شود. 
خرید عمده به کمک عمده فروشان موجب دسترسی نقاط مختلف و توزیع آن بین شهر های گوناگون می شود. انواع گیاهان علوفه ای نظیر یولاف در ابتدا به صورت عمده خریداری شده و سپس توسط شبکه های پخش به فروشگاه ها و مراکز خرید منتقل می شود. 
از آن جا مصرف عمده یولاف به عنوان خوراک دام است به همین جهت دامپروران برای تهیه خوراک دام خود به خرید عمده آن در نقاط مختلف ایران اقدام می کنند.
راه های زیادی برای ارتباط با عمده فروشان وجود دارد. اشخاصی که برای یک بار به معامله این کالا پرداخته اند در سال های بعد برای خرید خود نیاز چندانی به حضور فیزیکی ندارند و تنها از طریق یک تماس تلفنی می توانند به خرید اقدام نمایند. اما گروه ها و افرادی که برای اولین بار در این حوزه مشغول به کار می شوند نیاز است تا فروشندگان عمده در بازار را شناخته و سپس به معامله و خرید عمده یولاف از آنها اقدام نمایند.

یولاف چیست؟

یولاف چیست؟یولاف گیاهی است علفی که هدف عمده از کاشت آن تهیه خوراک دام می باشد. سنبله شکل گل های به بار نشسته یولاف می باشد که اطراف آن را برگ هایی احاطه کرده اند.
برگ های این گیاه باریک است و دارای ریشه افشان بوده و اطراف دانه های یولاف را پوسته ای فراگرفته است.
استان اصفهان اولین استانی است که به کاشت این گیاه به شکل وسیع پرداخته است. ارقام مختلف و متنوعی از این محصول کشت می شود که برخی از آنها برای درمان بیماری دیابت نوع دو بسیار موثر می باشند.
نوعی از یولاف، وحشی است که خواص یولاف وحشی با خواص انواع دیگر کمی متفاوت است.
با گذشت زمان گونه های متنوعی از یولاف به بازار آمده است که مقاوم تر نسبت به گونه های قبلی بوده اند. آب و هوای گرم و خیلی خشک مناسب کاشت این گیاه نمی باشد و موجب از دست دادن آب آن می شود.
در پاسخ به این سوال که آیا جو دوسر همان جو پرک است؟ باید گفت که جو پرک شکل خرد شده یولاف می باشد که در کارخانجات به مرحله فرآوری می رسد.

صادرات یولاف

صادرات یولافصادرات یولاف توسط شرکت های و تولید کننده هایی که نوع صادراتی این گیاه را تولید می کنند، صورت می گیرد. قیمت یولاف صادراتی با قیمت و نرخ یولافی که در داخل کشور مبادله می شود متفاوت است. 
صادرات یولاف باعث تامین نیاز کشور های دیگر به آن شده است. بنابراین هر ساله حجم قابل توجه و البته مورد تقاضای کشور های دیگر به مقصد آنها ارسال می شود. مشتریان خارجی هر ساله مقدار مشخصی را به صادر کنندگان آن سفارش می دهند. حجم این سفارشات می تواند در هر سال افزایش یابد. 
بنا به مقدار صادراتی که در هر سال صورت می گیرد تولید کنندگان و کشاورزان در کشور به افزایش میزان تولیدات خود می پردازند. در این زمینه دولت نقش مهمی در صادرات و ارسال این محصولات دارد و  می تواند روش هایی را اتخاذ نماید که به افزایش حجم صادراتی منجر شود.

تهیه یولاف در اندازه های مختلف

تهیه یولاف در اندازه های مختلفیولاف و جو دوسر در اندازه های مختلف و مقادیر گوناگونی قابل تهیه است. تهیه یولاف از کشاورزان و تولید کنندگان به مقادیر مختلف انجام می شود. مثلا برخی دامداران که صاحب دام های زیادی می باشند نیاز بیشتری به این کالا داشته و تهیه آن را در مقادیر زیاد به تولید کننده یا عمده فروش آن سفارش می دهند.
بنابراین سطح و وسعت کار مهمترین عمل تهیه یولاف می باشد. در این زمینه کسانی که تجربه کافی برای خرید و تهیه را ندارند و با سوالاتی از این قبیل مواجه اند که جو دوسر را از کجا تهیه کنیم؟ یا این که جو دوسر از کجا بخرم از جمله پرسش هایی است که ممکن است این افراد با آن مواجه باشند. 
برای پاسخ به این پرسش ها اشخاصی که تجربه کافی در این زمینه دارند می توانند بهترین مشاور و راهنمای خرید به شمار آیند.

یکی از روش های تهیه یولاف استفاده از سایت های اینترنتی معتبر است که به دلیل مزایای فراوانی که دارد بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

کارخانجات فرآوری یولاف در کشور

کارخانجات فرآوری یولاف در کشوریولاف در کشور توسط کارخانجات مختلف به مرحله فرآوری می رسد. طریقه مصرف جو دو سر و قیمت هر کیلو جو دوسر در این کارخانجات و واحد های تولیدی به اطلاع مراجعه کنندگان آن می رسد.
از این واحد های تولیدی بازدید های زیادی به اهداف مختلف انجام می شود. یکی از محصولاتی که در این کارخانجات به مرحله فرآوری و تولید می رسد، یولاف پرک صبحانه است. این محصول در دو نوع خرد شده و کامل با بسته بندی مشخص یا به شکل فله عرضه می شود.
یولافی که به این شکل تهیه می شود قابل استفاده برای وعده صبحانه است. فروش عمده جو دوسر پرک یا یولاف پرک شده از طریق این کارخانجات به صورت فله برای بسته بندی به شرکت های دیگری انجام می شود. بنابراین این محصول در شکل نهایی خود هم قابل تهیه به صورت بسته بندی و هم به شکل باز خواهد بود.

فواید استفاده از یولاف

فواید استفاده از یولافجو دوسر برای لاغری و همچنین راه های شناخت و دانستن طرز مصرف یولاف می تواند منجر به بهره مندی بیشتری از خواص یولاف شود. از مهمترین فواید موجود در این غله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آرام بخش و افزایش ایمنی بدن، تسکین دهنده درد ها، ادرار آور، کاهش دهنده کلسترول خون، مناسب برای عملکرد قلب
  • موثر در درمان ناراحتی های کلیه، رفع سرفه و گلو درد، تقویت کننده بدن و مناسب برای افراد سالخورده و کودکان
  • برطرف کننده اگزما و ناراحتی های پوستی

موارد فوق تنها بخشی از فواید و خواص درمانی یولاف می باشد. بنابراین گنجاندن این محصول به اشکال مختلف و در قالب مواد غذایی مختلف راهی برای تامین نیاز های اساسی بدن به شمار می رود.

راهنمای خرید یولاف با کیفیت بالا

راهنمای خرید یولاف با کیفیت بالابهترین نوع یولاف یا جو دو سر آن است که به صورت پوست کامل باشد و پوست رویی آن جدا نشده باشد. البته مدل های پوست گرفته و پرک شده آن نیز وجود دارد که دارای خریداران خاص خود می باشد و از کیفیت لازم نیر برخوردار است. 
برای خرید این محصول می توان با شرکت هایی که در زمینه تولید و فرآوری آن فعالیت دارند تماس گرفت. بخشی از اطلاعات مربوط به این مراکز را می توان از طریق اینترنت به دست آورد و با آنها تماس حاصل نمود.
کیفیت بالای یولاف نقش مهمی در میزان خرید آن دارد. بنابراین افرادی یا کارخانجاتی که قصد خرید آن را دارند بهتر است قبل از خرید این کالا را از نزدیک مشاهده نموده و سپس به تهیه و سفارش آن در مقدار مورد نظر اقدام نمایند.

فروشندگان یولاف در کشور

فروشندگان یولاف در کشورفروشندگان یولاف در کشور به گروه های مختلفی تقسیم بندی می شوند. مثلا قسمتی از این گروه ها را کشاورزان و تولید کنندگان آن که هر ساله زمین های زراعی خود را به کشت این محصول اختصاص می دهند تشکیل می دهند. 
کشاورزان پس از برداشت یولاف را به خریداران عمده به فروش می رسانند. بخشی از یولافی که به این شکل به فروش می رسد به راهی کارخانجات فرآوری آن می شود. 
فروشگاه های سطح شهر نیز که به فروش خشکبار و غلات مختلف می پردازند دسته دیگری از فروشندگان را به خود اختصاص می دهند. فروش این مراکز بیشتر به شکل جزیی است و  برای مصارف روزانه خانواده ها انجام می شود. 
رستوران های تهیه کننده غذا نیز به فروشندگان عمده جهت تهیه یولاف مراجعه می کنند. 

طریقه استفاده از یولاف

طریقه استفاده از یولافیولاف که همان طور اشاره شد نام دیگر آن جو دوسر است به مصارف و استفاده های گوناگونی از آن می شود. برخی ممکن است فرق جو با جو دوسر یا یولاف را ندانند. این دو گیاه از جهت نوع گیاه و همچنین ساختار با هم متفاوت می باشند. 
یولاف به دلیل خواص فوق العاده ای که دارد به مصارف متنوعی از جهت غذایی می رسد. تهیه سوپ های مختلف و همچنین مخلوط کردن آن در ترکیب بیسکوییت یا شیرینی یکی از موارد کاربرد آن را نشان می دهد.
تهیه عصاره مالت نیز در نوشیدنی هایی که حاوی مالت می باشند از دیگر روش های استفاده از این غله می باشد. 
تهیه نان یولاف در برخی مناطق روستایی ایران در ایامی مانند ماه مبارک رمضان سنت و رسمی است که هر ساله اجرا می شود و نوعی دیگر از طریقه مصرف یولاف را نشان می دهد.
مقایسه جو و جو پرک نشان می دهد که این دو غله از جهت شکل ظاهری با هم متفاوت هستند. مثلا نوع پرک شده کاملا شکل مسطح دارد و زودتر پخته می شود.

خرید و فروش یولاف در ایران

خرید و فروش یولاف در ایرانخرید و فروش یولاف در ایران به اشکال مختلف صورت می گیرد. بخشی از این کالا از محل مزارع تولید کننده به شکل مستقیم توسط کارخانه داران خریداری می شود. قیمت عمده فروشی در این مدل قیمت و نرخی است که برای معامله در نظر گرفته می شود.
نوعی دیگر خرید و فروش از طریق فروشگاه های فضای مجازی است که امروزه استفاده از آن بسیار گسترش یافته است. تجارت به این شیوه به کمک دریافت شماره تماس سایت و ارتباط با فروشنده در حجم های زیاد ممکن است. از این رو در این طریقه می توان برای خرید عمده با فروشندگان عمده که دارای سایت های فروش هستند تماس حاصل کرد. 
فروشگاه های عرضه کننده خشکبار و غلات نیز به عرضه این غله پر مصرف می پردازند. انواع بسته بندی شده یولاف نیز در بسته هایی با وزن مختلف توسط شرکت های گونانون به خریداران و متقاضیان آن عرضه می شود.
نوعی از روش معامله یولاف نیز در سطح منطقه ای و بین المللی با کشور های دیگر از جمله کشور های همسایه است. نوع صادراتی این محصول در کیسه های مختلف به شکل فرآوری شده یا معمولی به مناطق وارد کننده و سفارش دهنده ارسال می شود.

لیست قیمت فروش یولاف در کشور

لیست قیمت فروش یولاف در کشورقیمت فروش یولاف به نوع فرآوری آن بستگی دارد. در صورتی که یولاف با پوست و کامل باشد قیمت ارزان تری در مقایسه با مدل های دیگر آن دارد.
همچنین قیمت یولاف پرک با قیمت یولاف سالم که هیچ فرایندی در آن انجام نشده است نیز متفاوت است. بنابراین نرخ ثابتی را نمی توان برای همه انواع یولاف برشمرد. 
علاوه بر این ها تفاوت جو و بلغور جو نیز در لیست قیمت آن تاثیر دارد. بلغور جو شکل خرد شده آن می باشد که به دلیل اندازه کوچک راحت تر قابل استفاده است. قیمت بذر جو دوسر نیز برای کشت و پرورش آن نرخ مخصوصی است که اطلاعات آن به کمک بذر فروشان قابل دریافت است.
خرید عمده و کلی این غله در کیسه هایی با اوزان مختلف از جمله کیسه های 25 کیلو گرمی انجام می شود که دارای قیمت خاص خود است و خرید آن از خرید جزیی ارزان تر تمام می شود.
مراکز مختلفی از جمله کارخانجات تهیه کننده مواد غذایی، رستوران ها از جمله مهمترین مراکزی هستند که پس از دریافت لیست قیمت فروش به  خرید این محصولات اقدام می نمایند.

جو دوسر پرک اصل آلمان

فروش جو دوسر پرک
مهدی افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مدیاف شما را به خرید بهترین محصولات جو کینوا و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید