فروش جو دوسر
دوشنبه , تیر ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / جو دامی / فروش بهترین جو دامی قزاقستان

فروش بهترین جو دامی قزاقستان

جو دامی محصول کشور قزاقستان را چگونه و با چه قیمتی می توان تهیه کرد؟ جو دامی وارداتی از قزاقستان چه ویژگی هایی دارد و از کجا قابل خریداری می باشد؟
بهترین جو دامی وارداتی موجود در بازار های خوارک دامی کشور از کشور قزاقستان خریداری و به ایران وارد می شود و به وفور در بازارهای کشور وجود دارد و یکی از انواع بهترین علوفه برای پرورش دام به شمار می رود.
این محصول را می توان از طریق سایت های فروش بازار غلات ایران جستجو کرد و برای خرید آن اقدام نمود. واردات این محصول روزانه از طریق شرکتهای بازرگانی خوراک دام به کشور وارد شده و در اختیار متقاضیان این محصول قرار می گیرد.
جو دامی تولید شده در کشتزارهای قزاقستان به عنوان بهترین جو دامی در بازارهای کشور وجود دارد و تمام ویژگی هایی را که یک جو دامی می بایست در خود دارد. از جمله مشخصات جو دامی وارداتی از قزاقستان عبارتند از:

  • درصد رطوبت دانه
  • میزان فیبر موجود در جو دامی
  • پروتئین لازم برای خوراک دام

چنانچه شما هم در حوزه پرورش طیور و دام فعال هستید و به دنبال یکی از بهترین خوراک های برای دامداری خود میباشید توصیه می شود که از طریق سایت هایی معتبر مانند سایت بازار غلات ایران و دیگر سایت های شناخته شده در این زمینه برای برخورداری ا خریدی مطمئن اقدام نمائید.
با مراجعه به این سایت ها ابتدا این امکن برای شما وجود دارد که از قیمت روز این محصول آگاه شوید و سپس برای خریت محصول مورد نظرتان با هر میزان نیازی که دارید اقدام کنید.
جو دامی از انواع علوفه دام است که برای پرورش دام های گوشتی و شیرده و همچنین در پرورش طیور مورد استفاده فراوان قرار می گیرد و میزان کافی از آن در رژیم غذایی دام می تواند تاثیر شگرفی در میزان بازدهی داشته باشد.

منبع: بازار غلات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات جو به عراق

صادرات جو قزاقستان به عراق | شرایط و محل تحویل

صادرات جو قزاقستان به عراق را میتوانید به راحتی از طریق این سایت انجام دهید. …

دیدگاهتان را بنویسید

نمایندگی کینوا مدیاف