فروش جو دوسر
دوشنبه , تیر ۲۳ ۱۳۹۹
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش اینترنتی جو دام ایرانی استاندارد

فروش اینترنتی جو دام ایرانی استاندارد

استاندارد انواع جو خوراک دام ایرانی چگونه تعریف میشوند؟ انواع خوراک دام برای اینکه مورد تایید سازمان استاندارد خوراک دام قرار گیرد در چه مواردی مورد بررسی قرار می گیرد؟
به طور معمول می بایست تمامی کارخانجات تولید کننده انواع خوراک دام ایرانی استانداردهای جهانی را در تهیه و تولید خوراک دام ازجمله جو دامی رعایت کنند و محصولاتخود را مطابق با استانداردهای جهانی به بازار مصرف کنند. البته ناگفته نماند که در گذشته علوفه دام مانند جو علوفه ای به صورت ساده و کاملا معمولی در بازار برای مصرف عرضه می شده است، اما امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و فناوری های روز دنیا مرتبط با این زمینه و توجه بیشتر به پرورش انواع دام و طیور برای تغذیه انسانشده است و انواع متنوع خوراک دام برای پرورش انواع دام و طیور تولید می شود که یکی از این محصولات جو خوراک دام می باشد. از آنجایی که این محصولات به صورت گسترده در بازارهای داخلی و خارجی تولید و به فروش می رسند و مورد استفاده فراوان دارند و صادرات آنها هم انجام می شود، لازم است شاخصه هایی در مورد سلامتی کامل این محصولات با عنوان استاندارد رعایت شود تا از کیفیت محصولات طمینان حاصل شود. که این شاخصه ها می بایست مطابق با استاندارد جهانی بوده و مورد تایید سازمان استاندارد جهانی نیز باشد.
مواردی که شاخصه های استاندارد در مورد آنها میبایست مورد توجه قرار گیرد عبارتند از:

  • درصد رطوبت دانه جو
  • فیبر و پروتئین موجود در دانه

و مواردی دیگر که به طور تخصصی تر خوراک علوفه دام را مورد ارزیابی قرار می دهد و کیفیت محصول را با آن برآورد می کنند. البته شاخصه استاندارد برای انواع خوراک دام ازجمله جو دامی متفاوت می باشد و همه معیارهای استاندارد یک شکل نیستند و همین امر باعث می شود که خوراک دامی که برای تغذیه دام در نظر گرفته می شود شامل گروههای سنی مختلف دام شود و متناسب با رده سنی دام مورد نظر تهیه و تولید شود. که این امر خود به نوعی یک مزیت برای استاندارد به شمار می رود.

منبع: بازار غلات ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جو دوسر صبحانه فوری

فروش جو دوسر صبحانه فوری

جو دوسر صبحانه فوری به عنوان تغذیه ای کامل و سالم می تواند بر سر …

دیدگاهتان را بنویسید

نمایندگی کینوا مدیاف