فروش جو دوسر
جمعه , آذر ۲۲ ۱۳۹۸
خانه / جو دوسر / خرید و فروش جو دوسر | صادرات آن در ایران به چه گونه می باشد؟

خرید و فروش جو دوسر | صادرات آن در ایران به چه گونه می باشد؟

جو دوسر یکی از مقوی ترین غذاهایی است که خواص بسیار زیادی دارد. جو دوسر یکی از گیاهان خانواده گندمیان به شمار می رود. این گیاه، علفی و یک ساله است. جو دوسر اصلاح شده تا 18 درصد روغن دارد که در مصرف خوراکی می تواند بکار گرفته شود. از این روغن اما در بخش آرایشی استفاده می شود که یکی از دلایلش داشتن آنتی اکسیدان بالا می باشد. از این روغن در تولید کرم های ضد چروک، کرم های مراقبت از کودک، لوسیون اصلاح مردان و انواع شامپوها استفاده می شود. خوردن این گیاه، خواص درمانی نیز دارد که عبارتند از:

  • التیام زخم
  • درمان یبوست و بواسیر 
  • درمان سنگ کلیه
  • درمان ضعف عمومی 
  • و غیره 

خوردن جو دوسر برای لاغری نیز توصیه می شود. این خواص باعث شده تا خرید و فروش جو دوسر در فروشگاه های مواد غذایی انجام شود و مشتریان زیادی داشته باشد. 

جو دوسر در ایران و سایر کشورها کشت می شود. این گیاه در نخست برای استفاده دام استفاده می شد؛ ولی مفید بودن آن سبب شد تا در بخشی از رژیم غذایی انسان ها قرار بگیرد. جو دو سر را به شیوه های مختلفی می پزند و مورد استفاده قرار می دهند. 

خرید و فروش جو دوسر | صادرات آن در ایران به چه گونه می باشد؟

بهترنی نوع جو دوسر در ایران است ؟

بهترنی نوع جو دوسر در ایران است ؟بهترین نوع جو دوسر در ایران را در مزارع مختلف می توان به دست آورد؛ هر چند به طور محدود. این گیاه از خانواده گندمیان، کشت اش مانند گندم می باشد و نیاز به آب و هوایی مانند شرایط پرورش گندم دارد. به درستی نمی توان بهترین جو دوسر در شهرهای کشور را نام برد؛ ولی به طور عموم، این گیاه برای نخستین بار در اصفهان کشت شد. این گیاه بسیار مفیدی برای خوراک انسان و دام است. قابل یاد آوری می باشد که از جو دوسر به شیوه های گوناگون استفاده می گردد. از جو دوسر چای نیز تهیه می شود که اثرات آرام بخش دارد. 

تفاوت جو دوسر خارجی و ایرانی چیست ؟

تفاوت جو دوسر خارجی و ایرانی چیست ؟جو دوسر در نخست بیشتر وارداتی بود. هم اکنون هم این گیاه در میان مردم چندان شناخته شده نیست. جو دوسر به شکل آرد شده که به آن پرک می گویند نیز در بازار وجود دارد. تفاوت آن چنانی میان جو دوسر خارجی و ایرانی وجود ندارد، تنها مسئله بسته بندی های آنان است؛ هر چند در ایران این بسته بندی بطور استاندارد اکنون انجام می شود. در بازار کنونی نیز جو دوسر خارجی به فروش می رسد. 

صادرات جو دوسر در ایران چقدر می باشد؟

صادرات جو دوسر در ایران چقدر می باشد؟جو دوسر ایران تا پیش از تابستان سال گذشته به خارج از کشور صادر می شد؛ ولی بنا بر دستور وزارت صنعت، معدن و تجارت، صادرات جو دوسر در کنار 18 قلم کالای دیگر از قبیل: آرد، گندم، جو، روغن خام، روغن پالم، سبوس، کنجاله سویا، انواع دیگر کنجاله و غیره ممنوع اعلام شد. با این اوصاف این ماده غذایی قوی به طور قانونی نباید به کشورهای دیگر صادر شود. 

قیمت جو دوسر در خرده فروشی ها

قیمت جو دوسر در خرده فروشی هاجو دوسر را می توان از فروشگاه های کوچک و بزرگ تهیه کرد این گیاه مغذی در فروشگاه های مختلف به شکل فله و بسته بندی شده به فروش می رسد. قیمت جو دوسر در بازار خرده فروشی ها ثابت نیست. اگر می خواهید قیمت هر ۵۰۰ گرم جو دوسر ایرانی را بدانید یا قیمت جو دوسر ایرانی درب کارخانه را، می توانید به فروشگاه های گوناگون مواد غذایی سر بزنید. این گیاه هم چنین به شکل های مختلف در اینترنت به فروش می رسد. 

جو دوسر چقدر در ایران محبوبیت دارد ؟

جو دوسر چقدر در ایران محبوبیت دارد ؟هر چند جو دوسر تا این اواخر ناشناخته بود؛ ولی کم کم با تبلیغات گسترده در بخشی از رژیم غذایی مردم قرار گرفته است و خرید فروش جو دوسر ایرانی مرغوب تا اندازه خوب است. همچنین بهترین فروشگاه های بزرگ جو دوسر در آسیا جو دوسر ایرانی را به فروش می رسانند. با همه این ها، خواص زیاد جو دوسر باعث شده تا شمار بیشتری از مردم با این گیاه آشنا شوند و از آن استفاده کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش فله جو دوسر پوست کنده

فروش فله ای جو دوسر از سوی فروشگاه های مختلفی صورت می گیرد که در شهرهای گوناگونی فعالیت می نمایند. قیمت جو دوسر پوست کنده به صورت فله بسته به کشور تولید کننده آ

پاسخی بگذارید

نمایندگی کینوا مدیاف