فروش جو دوسر
پنج شنبه , تیر ۱۹ ۱۳۹۹
خانه / جو دوسر / خریدار جو دوسر | بازار فروش عمده انواع جو

خریدار جو دوسر | بازار فروش عمده انواع جو

جو يكي از غلاتي كه از خارج از كشور به ايران اماده است و. ر زمان هاي قديم فقط نوع وارداتي ان بود انا الان به ان مرحله رسيده ايم كه خود مان و كشاورزان ايراني اين دانه معجزه اسا را توليد مي كنند و از ان بهره مي برند . جو دوسر و جو از دو نوع مختلف هستن و اين جور كه در كتاب هاي پزشكي امده است و ان چنان كه پزشكان جو دو سر را بر خواص بي نظيرش تاكيددارند به اين شكل جو معمولي را تبليغ نمي كنند البته اين تبليغ ها دروغين نيست و بر روي بيماران مختلف به اثبات رسيده است . خریدار جو دوسر به خواص ان پي برده است و اصلا ديگر نيازي به تبليغ ان دارد و خود فرد مي داند كه اين جو چه خواص بي نظري را مي تواند روي بدن فرد ايجادنمايد و بعد چند ماه به معجزه اسا بودن اين دانه پي مي برد . 

خریدار جو دوسر | بازار فروش عمده انواع جو

تولید بهترین جو دوسر ارگانیک

تولید بهترین جو دوسر ارگانیکبعد از اين كه ايراني ها و البته كشاورزان فعال ايراني به خواص اين دانه پي بردندو استقبال مردم براي خريد اين دانه ديدند خودشان تلاش به توليد اين دانه كردند جو دو سر ارگانيك همه ي خواصي كه به ان اشاره شد را به صورت دو برابر دارد و بسيار تاثير سريع تري را رويبدن مي تواند داشته باشد . جو دوسر ایرانی توانست بعد از چند سال عاليت مداوم كشاورزان خودش را پاي جو دوسر وارداتي برساند و حتي از ان پيشي بگيرد . جو دوسر فله را از اكثر فروشگاه ها مي توانيد تهيه كنيد و در صبحانه ها و وعده هاي غذايي خود استفاده نماييد . 

فواید جو دوسر برای کودکان

فواید جو دوسر برای کودکانجو دوسر به دليل داشت فيبر براي كودكان بسيار مفيد است ولي بهتر است براي كودكان جو دو سر پرك را خريداري نماييد و دو قاشق ان را در يك كاسه شير حل كرده وبعد چند دقيقه ان را به كودكان بدهيدتا از خواص ان براي رشد بهترشان بهره ببريد . جو دو سربراي رشد كودكان بسيار مفيداست و مي توانيد به صورت روزانه ان را اماده و به فرزان خود بدهيدحتي به عنوان تغذيه هم مذ توانيد خود جو دو سر پرك را بدهيد تا به عنوان يك ميان وعده مغذي استفاده كنند . قیمت جو دوسر پرک اندكي از جو دو سر معمولي بالاتر است ولي خوب خيالتان راحت است در اثر استفاده از ان كودكان تان دل درد نمي گيرند . 

روش های استفاده از جو دوسر

روش های استفاده از جو دوسرجودو سر را هم مي توانيد به عنوان ميان وعده با شير و ميوه هاي خشك و بستني تركيب كنيدو ازطعم دل چسب ان لذت ببريد و يا اين كه ان را در غذا هاي خود بريزيد اگر در غذا هايي مثل اش بريزيد به دليل اين كه تركيبي از طعم ها است خاي طعمش را هم تشخيص نمي دهيد و تنها از خواص ان استفاده مذ كنيد جديدا از جو دو سر پرك بر روي بيسكوييت ها هم استفاده مي كنند و كساني كه رژيم هستند با خوردن ١ الي ٢ عدد از اية بيسكويت ها ضعفي كه امكان دارد در اثر گرينگي داشته باشند كاملا از بين مي رود . 

قیمت جو دوسر بسته بندی و فله ای

قیمت جو دوسر بسته بندی و فله ایبراي اينكه بخواهيد از خواص ان بهره مند شويد بايد به صورت مدوام چندين روز استفاده كنيد تا تاثيرگزار باشد . بازار فروش جو دوسر بسيار داغ است و مردم بنا به مصرفي كه دارد و ميزان مصرفشان ان را به صورت بسته بندي هاي شركتي و يا فله اي خريد مي كنند و استفاده مي نمايند . جو دو سر فله ا يرا قبل از استفاده حتما پاك كنيد امكان وجود سنگ در موارد فله اي وجود دارد . ولي در حالت هاي بسته بندي سده شركتي هيچ چيزي وجود ندارد و كاملا بهداشتي و تميزبسته بندي شده است . جو دوسر بسته بندی در بسته و ابعاد مختلف در بازار موجود است و مي توانيد خريدتان را انجام بدهيد . 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه شرکتهای مدیاف
مشاوران فروش:
افشار: 09126633975
کرمیان: 09120468208
تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید جو دوسر در ایران

جو دو سر گیاه علفی یک ساله است و از نظر ساختمانی جو دو سر کاملاً باریک و کشیده است و از دو طرف یکسان است برای همین به آن جوی دو سر گویند. جو دو سر برای اول

دیدگاهتان را بنویسید

نمایندگی کینوا مدیاف