مجموعه مدیاف شما را به خرید بهترین محصولات جو کینوا و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جو پرک و ارزش غذایی آن

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارزش غذایی جو دوسر و فواید مصرف آن

نمایندگی فروش جو قزاقستان

جو پرک جیست و چگونه تولید می شود؟ ارزش غذایی این ماده غذایی در چیست؟ آیا خواص درمانی نیز دارد؟ تا چه حد از این ماده غذایی در رژیم غذایی خود استفاده می کنید؟
جو پرک از فرآورد های جو دوسر بدون غلاف است که ابتدا بخار پز شده و سپس با غلطک های سنگینی که مخصوص اینکار است آن را صاف می کنند. محصولات جودوسر و همچنین جو دوسر از ارزش غذایی بالایی برخوردار میباشند و علاوه بر آن برای درمان بسیاری از بیماری ها در طب قدیم و نیز اموروز برای ساخت انواع ماسک ها پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این دانه یکی از غلات مغذی می باشد که می تواند در خانواده غلات صبحانه جایگاه ویژه ای داشته باشد. همچنین می توان از این غله مفید و پر خاصیت به روش ها مختلف در رژیم غذایی استفاده کرد. جودوسر به دو شکل بلغور جو دوسر و جو دوسر سوزنی وجود دارد که برای پخت انواع سوپ نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد. سبوس جو دوسر نیز از خواص درمانی بسیار مفیدی برخوردار است و در درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد.

ارزش غذایی جو دوسر و فواید مصرف آن

جو دوسر سرشار از منابع عالی تیامین و آهن و فیبر از ترکیبات اصلی این غله به شمار می رود. این دانه به عنوان تنها منبع ترکیبات آنتی اکسیدانی شناخته می شود. و در مورد فواید مصرف آن این اعتقاد وجود دارد که دارای خواصی در جهت حفاظت از سیستم گردش خون در برابر خطر ابتلا به تصلب شرائین می باشد.
این غله با اهمیت در بین مردمان مناطق سرد و خشک یک ماده غذایی بارزش به شمار می رود.
البته لازم است گفته شود که امروزه جو بیشتر به عنوان علوفه دام در بازار خرید و فروش می شود و عمده تولیدات این محصول به مصرف دامداری های کشور می رسد. و بنابراین بیشترین خریداران این محصول کشاورزی دامداران می باشند. نوع وارداتی این محصول نیز در بازار وجود دارد که از کشور های مختلفی به داخل کشور با رعایتاصول واردات وارد می شوند تا به طور کل نیاز بازارهای داخل به این محصول برطرف شود البته امید است که با افزایش سطح زیر کشت این محصول نیاز به واردات آن نیز برطرف شود.

منبع: بازار غلات ایران

جو دوسر پرک اصل آلمان

فروش جو دوسر پرک
مهدی افشار

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه مدیاف شما را به خرید بهترین محصولات جو کینوا و….. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید