فروش جو دوسر
سه شنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۸
خانه / جو دوسر / جو دوسر پرک / بازار انواع جو دوسر پرک و پوست کنده

بازار انواع جو دوسر پرک و پوست کنده

جو دوسر پرک و پوست کنده، مقوی بوده و مواد مغذی موجود در آن زیاد است. آیا می دانید چه مسئله ای باعث شده تا بازار انواع جو دوسر پرک در ایران با رونق زیادی همراه شود؟

جو دوسر پرک، هم به صورت پوست کنده در بازار خرید و فروش می شود و هم به صورت با پوست که هر کدام، مواد مغذی و میزان فیبر متفاوتی دارند. ایرانیان در ابتدا، مصرف چندانی از جو دوسر پرک در وعده های غذایی نمی کردند. اما این روز ها که اطلاعاتشان در خصوص فواید مصرف انواع جو دوسر پرک و پوست کنده بالا رفته، بازار خرید و فروش آن در ایران هم همراه با رونق زیادی شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی افشار
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126633975
شماره تلفن ثابت: 02633538708
پست الکترونیکی: madiaftrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

جو دوسر پرک یولاف | خواص بی نظیر جو دوسر

یکی از محصولات مهم گیاهی جو دوسر پرک یولاف می باشد. خواص بی نظیر جو پرک یولاف باعث جذب فروشندگان به سمت خرید و فروش این محصول شده است. خواص گوارشی، هورمونی ، پوستی ، اسکلتی و دارا بودن ویتامین ها، فیبر و خواص کلیوی... تنها بخشی از فواید این محصول می باشد. در گذشته از این گیاه خوراکی استفاده نمی شده و تنها برای دام  از آن استفاده می کردند. قیمت یولاف با توجه به ابعاد و اندازه های موجود در بازار متفاوت می باشد. غله یولاف معمولا به صورت فله ای در اختیار خریداران، نمایندگی ها و مراکز فروش قرار می گیرد. در مقابل جو دوسر یک نوع یولاف به نام یولاف وحشی وجود دارد که نوعی آفت برای محصولات کشاورزی محسوب می گردد.خواص جو وحشی همچون: تقویت کنندگیدرمان اضطرابمشکلات جنسیبافت های پیوندیضعف عضلات مثانهبیماریهای کلیوی در خود به همراه دارد.

پاسخی بگذارید